GÖNDERİLECEK OLAN PERSONELİ KİM SEÇİYOR ?

Personeller bize müracaat etmek istediğinde ofisimize davet ediyoruz. Bir form dolduruyoruz. Bu form da kişisel bilgileri adres bilgileri ve referans bilgileri mevcut. Daha sonrasında insan kaynaklarımız adaylar ile tek tek mülakat yapıyor, mülakatta bir sorun yaşanmaz ise referanslarını check ediyor. Referanslarında da bir problem yaşanmaz ise ailelerimizle bir araya görüştürüyoruz.
 

BAKICILARIN DENEYİMİ VAR MI ?

Ailelerle görüştüreceğimiz adayları daha önce o tarz bir iş de çalışmış ve buradan referans verebilen adaylar arasından en uygun olanları seçiyoruz. Size sunduğumuz tüm adaylar referanslıdır. Uygun olmayan adaylarla vakit kaybetmiyorsunuz.
 

BAKICI & PERSONELLER İLE NEREDE GÖRÜŞEBİLİRİM ?

İşverenlerle randevu sistemi ile çalışıyoruz. Beşiktaş'ta bulunan ofisimizde bire bir görüşme sağlıyoruz. Bize uzak olan ya da iş yoğunluğundan dolayı ofisimize gelemeyen işverenlerimiz için evlerine ya da iş yerlerine de gidebiliyoruz.
 

BAKICI NE KADAR SÜRE HİZMET VERİR ?

Şirketimizden almış olduğunuz hizmet karşılığında personel, şirketimiz ve ailenin bulunduğu 3 taraflı bir sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmede her hangi bir süre belirtmiyoruz, yani personel ile aile arasındaki memnuniyet bozulmadığı sürece hizmet devam edebilir.
 

PERSONELİN İŞE BAŞLAMASI NE KADAR ZAMAN ALIR ?

Bize eleman talebi için başvuran ailelerimiz genelde hemen başlatmak istiyor. Bazı durumlarda ileri bir tarihte de başlatmak isteyen ailelerimiz de olabiliyor. Biz de bu talebe bağlı olarak aday çalışması yapıp ailelerle görüştürüyoruz.
 

SADECE YATILI VEYA GÜNDÜZLÜ YARDIMCI HİZMETİ Mİ ALABİLİYORUZ ?

Evdeki Yardımcım Danışmanlık Yatılı Gündüzlü Part time Saatlik olarak işverenlerin taleplerine göre hizmet vermektedir.
 

BAKICI SEÇERKEN YABANCI DİL SEÇİMİ YAPABİLİYORMUYUZ ?

Elbette... Çocuklarına özellikle küçük yaşta yabancı dil eğitimi aldırmak isteyen ailelerimiz bize bu taleplerini iletmesi yeterli olacaktır. Aday havuzumuz geniş olduğundan dolayı kendilerini istedikleri yabancı dil eğitimini verebilecek adaylar ile görüştürüyoruz.
 

Evdeki Yardımcım Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu tarafından verilen 01.07.2019 tarihli 1094 sayılı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir. Şikayetleriniz için Beyoğlu Hizmet Merkezimize başvurunuz. 02122437612 4904 Sayılı Türkiye İş Kanunu Gereğince İş Arayanlardan Menfaat Sağlanması ve Ücret Alınması Yasaktır. Bu site Evdeki Yardımcım Danışmanlık Ltd. Şirketine aittir. Hizmet Koşulları ve Gizlilik Prensibi TÜM HAKLARI SAKLIDIR - 2019 EVDEKİ YARDIMCIM DANIŞMANLIK
Whatsapp
Hemen Ara

Notice: Undefined variable: a in /home/cocukvebebekbaki/public_html/inc/footer.php on line 88